Artykuły

Wybór projektu gotowego domu

Bardzo ważną decyzją przed przystąpieniem do budowy własnego domu jest wybór projektu gotowego budynku...

Wybór działki budowlanej

Jak postępować by kupić odpowiednią działkę budowlaną? 1. Sprawdzamy księgi wieczyste działki...

Trendy: Folklor a nowoczesność

Od zamierzchłych czasów człowiek wykorzystywał do budowy swego schronienia otaczające go budulce...

wszystkie artykuły

Partnerzy

A A A

O firmie

Artur Kupczak, założyciel firmy MADERA PROJEKT rozpoczął swoją działalność projektową w maju 2006 w biurze projektowym w Radomiu, gdzie zajmował stanowisko asystenta architekta.

W lutym 2007 roku podjął współpracę z lubelską Firmą Projektowo-Usługową PIE-MONT, gdzie wykonał szereg inwentaryzacji, projektów przebudowy oraz rozbudowy.

We wrześniu 2008 roku został współzałożycielem Spółki Mar Projekt, która powstała w celu zrealizowania projektu osiedla domków dwurodzinnych w Kalinówce.

MADERA PROJEKT powstała lipcu 2009 roku. Firma zatrudniała wtedy jedną osobę, na stałe współpracowała z 6 osobami. Siedziba firmy mieściła się wówczas w lokalu przy ul. Chopina. Obecnie siedziba firmy mieści się na ul. Czechowskiej 2/23.

Przez pierwszy rok trwania naszej działalności wykonaliśmy 18 projektów indywidualnych i adaptowaliśmy 10 projektów gotowych.

Zaprojektowaliśmy (lub adaptowaliśmy) domy w miejscowościach: Boduszyn, Bogucin, Dominów, Grabie, Jabłonna, Kalinówka (2 projekty), Kozłówka, Krasnystaw, Lublin (4 projekty), Łuszczów, Moszna, Nowiny, Orzechów Nowy, Piotrków Drugi, Piotrowice Wielkie, Prawiedniki, Stasin (2 projekty), Świdnik, Trojaczkowice, Turka, Wólka Gołębska, Zofiówka.

Jesteśmy firmą, która pomoże Ci w stworzeniu miejsca, gdzie Ty i Twoja rodzina poczujecie się komfortowo, miejsca do którego zawsze chętnie będziesz wracał.

Co oferujemy?
Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych. Oferujemy inwestorom kompleksowe prowadzenie zadań budowlanych oraz nadzór nad całością działań w tym zakresie: od idei poprzez program, projekt, realizację, do uruchomienia najbardziej skomplikowanych obiektów.

Cel naszego działania:
Za cel stawiamy sobie realizację ambitnego przedsięwzięcia, którym jest prowadzenie inwestycji znaczących, zauważalnych i przynoszących satysfakcję tak zleceniodawcy, jak i nam samym. Miarą realizacji takich założeń jest zadowolenie naszych klientów. W naszej pracy opieramy się na wieloletnim doświadczeniu inżynierów-konsultantów działających na obszarze Lubelszczyzny. Inwestorom oferujemy w kompleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych, czyli nadzór nad całością działań: od idei, poprzez program, projekt i realizację.

Uprzejmość, rzetelność, indywidualne podejście do każdego klienta, to wartości, które wyznaczają kierunek naszych działań.

test

do góry strony 

Szybki kontakt

E-mail: Maderabiuro@gmail.com

Telefon kontaktowy:
Artur: 604 275 274
Dominika: 577 211 663

Newsletter

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne